Навчання за спеціальністю 172 «Електронні комунікації та радіотехніка» на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій

19:11, 08-01-2024

Телекомунікації є необхідною та невід'ємною частиною сучасного світу, і їх актуальність постійно зростає завдяки стрімкому технологічному розвитку та змінам у способах взаємодії людей та компаній. Вони є ключовим фактором для успішного функціонування міжнародних бізнес-структур та глобальних ланцюгів постачання, а також невід’ємною частиною нашого життя завдяки Всесвітній мережі.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій – найкращий вибір для навчання на спеціальності 172 «Електронні комунікації та радіотехніка»

На кафедрі мобільних та відеоінформаційних технологій абітурієнт може навчатись за актуальними спеціалізаціями на вибір, а саме бакалавр: «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення» і магістр «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення». Кожна з цих спеціалізацій дозволяє студентам отримати високу кваліфікацію в галузі та підготовку для майбутньої роботи в сфері телекомунікацій.

Актуальність вищої освіти в сфері телекомунікацій

Вища освіта в сфері телекомунікацій відіграє важливу роль у сучасному технологічному світі, де зв'язок і передача інформації стають необхідною складовою всіх сфер життя. Освіта в цій галузі дозволяє фахівцям не лише розуміти основи телекомунікаційних технологій, але й активно брати участь у їх розвитку та впровадженні. Студенти вивчають сучасні технології, такі як 5G,  Інтернет речей (IoT), обчислення в хмарі та інші, системи відеонагляду та безпеки, що є ключовими для подальшого розвитку телекомунікаційного сектора. В цілому, вища освіта в сфері телекомунікацій не тільки надає студентам технічні знання, але і розвиває критичне мислення, творчий підхід та здатність працювати в команді, що є важливими уміннями для успішної кар'єри в цій галузі.

Переваги навчання на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій

Обравши нашу кафедру в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій може бути найкращим рішенням для абітурієнта з кількох важливих причин:

• Наша спеціалізація зорієнтована на мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення, що є актуальними і важливими напрямками в інформаційних технологіях. Ви отримаєте глибокі знання та навички, спрямовані на розвиток та підтримку телекомунікаційних мереж та систем.
  • Сучасний світ все більше прагне до мобільності та доступу до інформації в режимі реального часу. Фахівці з мобільних телекомунікацій високо цінуються на ринку праці, оскільки їхні знання потрібні для розробки, управління та підтримки мобільних мереж і послуг, відеонагляду  та охоронних систем,  у військовій справі.
  • Програма навчання охоплює сучасні технології, такі як 5G, розвиток мобільних додатків, впровадження цифрового телебачення, супутникові системи (в тому числі Starlink) та безпілотні літальні апарати. Це дозволяє студентам бути в курсі новітніх тенденцій у своїй галузі.
  • Важливий елемент підготовки за спеціальністю – наявність можливостей для отримання практичного досвіду, наприклад, проходження практики в компаніях-партнерах кафедри з можливістю працевлаштування.

Загалом, вибір спеціальності 172 «Електронні комунікації та радіотехніка» кафедри МВТ може стати стратегічним для тих, хто цікавиться розвитком інформаційних технологій і прагне до успішної кар'єри в сфері телекомунікацій, відеонагляду та мультимедіа.

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій  за освітньою програмою:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”
та
магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ,
ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;
 тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

Підписуйтесь на наші спільноти щоб бути першими в курсі усіх подій кафедри МВТ:

#мвт #мвтвступ #дуікт #дуіктвступ #зно #нмт #нмт2024