Вступ 2024: Отримати високооплачуване робоче місце в провідній IT-компанії можливо після закінчення навчання на кафедрі МВТ

17:49, 15-01-2024

Шановні абітурієнти! Якщо ви хочете розвиватися, готові сумлінно працювати і отримувати за свою працю високу винагороду, кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій - це ваш квиток в затребуване і високооплачуване інформаційне майбутнє!

На кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій ви отримаєте знання в галузі телекомунікаційних систем та мереж, супутникових технологій, безпроводових технологій надання мобільних мультимедійних сервісів, а також в області відеоінформаціних технологій. Вивчите принципи роботи сучасних систем передачі даних, методів кодування та обробки інформації. Наші студенти опановують технології майбутнього, а отже – знаннями та вміннями, які будуть актуальні впродовж наступних десятиліть.

Кафедра має надсучасне обладнання останнього покоління від міжнародних компаній, з якими кафедрою укладено договори про співпрацю: IQ Trading, Датагруп, Viatec, Vodafone, Lifecell, Київстар, ТриМоб та інші. Це дозволяє нашим студентам оволодіти теоретичними знаннями та практичними вміннями та навиками роботи на даному обладнанні, що робить їх конкуренто-спроможними на ринку праці.

Нерозривний зв'язок навчального процесу та практичної роботи в компаніях партнерів-роботодавців дозволяє кафедрі підготувати випускників для виконання вимог компетенцій зазначених компаній за рахунок оволодіння необхідними теоретичними знаннями і практичними навичками їх здійснення. Реалізація цієї концептуально нової освітньої моделі забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідають потребам сучасного ринку праці та із задоволенням приймаються компаніями на роботу.

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Соломянська 7, каб. 136;

тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

Підписуйтесь на наші спільноти щоб бути першими в курсі усіх подій кафедри МВТ:

Telegram: https://t.me/kaf_mob_ta_videoinf_tech

Instagram: https://instagram.com/kaf_mob_ta_videoinf_texnologii