HUAWEI ICT Competition Europe для студентів кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій

12:46, 23-01-2024

Компанія Huawei запрошує студентів кафедри МВТ прийняти участь в міжнародному конкурсі Huawei ICT Competition Europe. Конкурс ICT має на меті надати студентам платформу для здорової конкуренції та обміну ідеями. Таким чином учасники зможуть покращити свої знання та навички в області інформаційно-комунікаційних технологій, а також отримати інноваційний досвід використання нових технологій та платформ.

Конкурс поділений на дві секції, «Практика» та «Інновації». Теми «Практики» включають Мережі, Хмарні обчислення та Перспективи ШІ, які перевіряють теоретичні знання студентів і практичні навички роботи з інформаційно-комунікаційними технологіями, а також їх вміння працювати в команді. Учасники будуть розподілені відповідно до балів за теоретичні та лабораторні іспити. Секція «Інновації» фокусується на темах Штучного інтелекту, Інтернету речей та Великих даних. Фінал конкурсу запланований на травень 2024 року.

Реєстрація на конкурс за посиланням (Europe): https://e.huawei.com/en/talent/ict-academy/#/ict-contest?compId=85131995

Важливість досвіду участі студентів кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій в міжнародному конкурсі Huawei ICT Europe підкреслюють наступні аспекти:

• Можливість поглибити свої знання в області інформаційних технологій та отримати практичний досвід роботи з передовими рішеннями від одного з провідних гравців галузі.
  • Виступ перед глобальною аудиторією та отримання визнання своїх здібностей від експертів та представників індустрії може відкрити двері для майбутніх можливостей співпраці та кар'єрного росту. Успішна участь в міжнародних конкурсах підвищує привабливість студентів для роботодавців, демонструючи їхні високі компетенції та готовність до вирішення складних завдань.
  • Huawei, як компанія з інноваційним підходом, може надати студентам можливість долучитися до вирішення сучасних технічних викликів та розробки новаторських проектів. Це сприяє розвитку креативності та вмінь швидко реагувати на зміни в галузі.
  • Участь в міжнародних конкурсах також відкриває можливості для студентів збудувати корисні міжнародні зв'язки та співпрацювати з однодумцями та професіоналами з різних країн.

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій  за освітньою програмою:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”
та
магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу на кафедру МВТ,

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;
 тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

або
 приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:
 Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136
 з 9:00 до 16:00 !!!