Вступ 2024: Запрошуємо на навчання до магістратури на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій!

13:38, 01-04-2024

На сьогодні забезпечення безперебійним зв’язком усіх ланок нашої держави має вирішальне значення, тому студенти та випускники кафедри МВТ є затребуваними висококваліфікованими фахівцями. Такі напрямки як мобільний зв’язок, безпроводовий зв’язок, зв’язок за допомогою стратосферних платформ та БПЛА зв’язок, відмінне володіння дистанційними методами програмно-конфігурованих мереж (SDN) та хмарної оптимізації телекомунікаційними мережами - це тренди та реальність сьогодення. Тому навчання на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій стає не лише цікавим, але й практично корисним досвідом для майбутніх фахівців.

Для вступу в магістратуру у 2024 році на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій необхідно здати ЄВІ. Реєстрація на основну сесію буде здійснюватись з 7 до 29 травня 2024 року, а на додаткову 17–21 червня 2024 року. Реєстрацію на іспит проводитиме приймальна комісія закладу вищої освіти. Після реєстрації учасники отримають екзаменаційні листки, що міститимуть дані для входу на інформаційну сторінку "Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури".

Запрошення-перепустки для основної сесії ЄВІ, учасники отримають до 17 червня, а для додаткової - до 26 липня.

Дати встпуних випробувань:

• Основна сесія: 24 червня —  15 липня;
  • Додаткова сесія: 31 липня —  14 серпня.

Результати іспиту будуть доступні до 20 липня для основної сесії та до 20 серпня для додаткової.

З року 2024 можливе дистанційне реєстрування на ЄВІ, умовою є лише подання до приймальної комісії разом з комплектом реєстраційних документів анкети-заяви, підписану кваліфікованим електронним підписом (КЕП) вступника.

Для кандидатів із особливими освітніми потребами або здоров'ям створюються відповідні умови проведення тестування відповідно до законодавства і можливостей пунктів тестування.

Реєстрація на ЄВІ відбуватиметься на одній сторінці закладу вищої освіти з використанням одного логіну та пароля.

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій  за освітньою програмою:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”

та

магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ,

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;

тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

або

приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:

Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136

з 9:00 до 16:00!