Укр.

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій ДУІКТ отримала сучасне обладнання від компанії IQ Trading

10:29, 08-05-2024

У вівторок, 7 квітня, компанія IQ Trading передала кафедрі Мобільних та відеоінфораційних технологій ДУІКТ нову структуровану кабельну систему LCS3 Legrand, що надасть студентам доступ до передового телекомунікаційного обладнання.

У складі LCS3 – чотири підсистеми: волоконно-оптична, на основі мідножильних кабелів, шафи та стійки, блока розподілення електроживлення. Висока швидкість передавання даних і енергоефективність системи дозволять застосовувати нову СКС у рішеннях як для локальних мереж, так і для центрів обробки даних і операторів зв’язку.

Важливо відзначити, що відділ дослідження та розробки (R&D) компанії Legrand відіграє ключову роль у створенні та розвитку сучасних стандартів в галузі телекомунікаційних технологій та побудови центрів обробки даних. В далекому 1993 року компанія представила телекомунікаційні рішення під торговою маркою VDI, а з 2003 року - повноцінні структуровані кабельні системи під назвою LCS (Legrand Cable System). Найновіша розробка компанії - структурована кабельна система LCS3, є результатом багаторічної еволюції та інновацій.

Компанія IQ Trading докладає значних зусиль, щоб надати практичні знання в галузі телекомунікацій, організовуючи практичні тренінги, а також  виробничі та переддипломні практики. Ця ініціатива призначена для покращення розуміння сучасних тенденцій у побудові мереж мобільного та телекомунікаційного зв’язку і сприятиме здобуттю студентами необхідних знань і навичок для успішної кар'єри.

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей для знайомства з технічними здобутками кафедри Мобільних та відеоінфораційних технологій.