Укр.

З днем знань!

13:45, 01-09-2023

Шановні студенти, викладачі, колеги! Від щирого серця вітаємо вас з початком нового навчального року та з Днем знань!

Шановні першокурсники, ми раді вас вітати в дружній родині Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій і впевнені, що ви не пожалкуєте про свій вибір навчання за обраною спеціальністю, адже попереду не тільки навчання, але й цікаве студентське життя, незабутні роки, що залишаться у вашій пам’яті назавжди. Кафедра вищої математики, математичного моделювання та фізики бажає вам стати гідними членами нашої міцної та дружньої родини. Ваше завдання – бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання студента Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій!

Усім студентам бажаємо йти за покликанням серця, любити свою професію, вдосконалювати свої вміння, здобувати нові знання, розкривати таланти, втілювати мрії у життя! Славній Україні потрібні такі молоді, перспективні та прогресивні люди! Ви – наша гордість!

Шановні колеги! Дозвольте висловити вам слова великої вдячності за те, що попри усі перепони ви залишилися гідними патріотами нашої країни! У цей нелегкий час зичимо вам успіхів у шляхетній і святій справі світоча знань і добра. Будьмо наполегливими, знаходячи нові моделі побудови освітніх відносин, і терплячими, втілюючи їх у практику.

Бажаємо усім мирного неба над головою, приємних посмішок, гармонії, тепла й нових неймовірних звершень в ім’я процвітання України!

З повагою кафедра вищої математики, математичного моделювання та фізики!

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Підготовка за даною спеціалізацією передбачає оволодіння наступними компетенціями: розробка конструкції деталі радіоелектронного апарату (РЕА), схем окремих вузлів та виробів мікроелектронної техніки, конструкції друкованої плати мікрозборки, конструкції плати гібридно-плівкової мікросхеми, конструкції вузла РЕА (вузла на друкованій платі, гібридно-плівкової мікросхеми), конструкції вузла РЕА з виконанням перевірочних розрахунків та корегування конструкції за результатами випробувань, конструкції блоків, частин високих ієрархічних рівнів та закінчених пристроїв РЕА; конструкторський супровід виробництва РЕА; модернізація та уніфікація конструкцій існуючих РЕА.