Укр.

Готуємось до ЗНО вже зараз!

10:23, 18-09-2021

Вже з 1 жовтня у Державному університеті телекомунікацій розпочнеться навчання на підготовчих курсах до зовнішнього незалежного оцінювання з математики та фізики.

Нагадуємо, що ЗНО з математики вже є обов’язковим для всіх. Тому підготовку до нього варто розпочати якомога скоріше. В нашому університеті викладачі, які готують до ЗНО з математики мають великий досвід, тому допомагають слухачам систематизувати шкільну програму і заповнити «прогалини» в знаннях.

Метою підготовчих курсів до ЗНО, насамперед, є підвищення конкурентоздатності абітурієнтів у майбутньому конкурсному відборі. Наступним, дуже важливим  аспектом є психологічна адаптація молодих людей до навчання саме в університеті, адже  це складніше і докорінно відрізняється від шкільної системи. Викладання на підготовчих курсах організовано так, щоб максимально допомогти кожному слухачеві успішно підготуватися до складання ЗНО і, що не менш важливе,  до подальшого навчання у вищому навчальному закладі.

Своїм потенційним вступникам університет пропонує комфортні умови для навчання на курсах – кращі аудиторії з мультимедійним оснащенням, висококваліфікованих викладачів.

Понад 90% тих, хто відвідує підготовчі курси до ЗНО з математики в Державному університеті телекомунікацій, стають студентами Державного університету телекомунікацій!

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси