Укр.

ЗНО з фізики на 200 балів!!!

18:38, 27-10-2021

Сьогодні фізика має надзвичайно високий авторитет серед інших наук, який здебільшого зумовлений науково-технічним та інформаційно-комунікаційним розвитком людства.

Щоб дати відповідь на запитання – що дала фізика людству, достатньо подивитися навколо. Завдяки відкриттям у галузі електрики люди користуються освітленням, життя стало легшим і комфортнішим, послуговуючись численними електроприладами. Дослідження фізиками електричних розрядів привело до відкриття радіозв’язку, винайдення мобільних телефонів, розвитку інформаційно-комунікаційних технологій. Саме завдяки фізичним дослідженням в усьому світі користуються Інтернетом та іншими мережевими технологіями.

Якщо Вас цікавить навчання на спеціальностях, таких як "125 Кібербезпека", "172 Телекомунікації та радіотехніка", "123 Комп'ютерна інженерія", то знання  і розуміння фізики є обов’язковим. Здача ЗНО з фізики в деяких випадках ще є і обов’язковою при вступі на бюджет.

У Державному університеті телекомунікацій з 1 жовтня розпочали працювати Курси підготовки до ЗНО з фізики. В процесі навчання на курсах поступово повторюються і поглиблюються знання з фізики, розв’язуються питання і задачі з переліку питань передбачених програмою ЗНО-2022 з фізики.

Перевагами підготовчих курсів з фізики є:

• можливість готуватися з досвідченими викладачами, які мають великий досвід підготовки до ЗНО;
  • зрозуміти природу фізичних явищ та їх застосування;
  • навчання в малих групах;
  • різнорівневі та різнопланові форми і методи роботи;
  • індивідуальний підхід.

Вивчення фізики на курсах допоможе не лише здати ЗНО з фізики, але і значно спрощує навчання на першому курсі після вступу на технічні спеціальності.

Набуті знання в майбутньому допоможуть розробляти різноманітну радіоелектронну та телекомунікаційну апаратуру (від приймачів до великих радіотехнічних дослідницьких систем і систем мобільного та супутникового зв’язку), займатись обробкою складних сигналів, радіофізичним моніторингом довкілля, розробкою та налагодженням радіотехнічної і радіофізичної апаратури; обслуговування складних радіотехнічних систем; розробка і обслуговування комп’ютерних і комп’ютеризованих систем автоматичного управління; електронних систем енергопостачання, систем мобільного та супутникового зв’язку; дослідження космічного середовища.

Для тих, хто ще бажає відвідувати Курси підготовки до ЗНО з фізики триває набір на шестимісячні курси, які розпочнуть роботу з 1 грудня.

Сподіваємося, що підготовчі курси допоможуть Вам не лише покращити знання з фізики, але й визначитися з власним покликанням та вибором майбутньої професії!

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси