Укр.

Навчання на кафедрі – запорука особистого розвитку та нових досягнень і перемог

11:48, 24-12-2023

Студент кафедри Андрій Тимченко здобув перемогу в змаганнях з гирьового спорту відкритого Кубку федерації гирьового спорту України

Звертаєм увагу вступників, майбутніх студентів кафедри систем інформаційного та кібернетичного захисту на ті можливості, які забезпечує процес навчання в нашому університеті

Організація процесу вступ та навчання на кафедрі систем інформаційного та кібернетичного захисту нашого університету надає змогу студентам-вступникам повністю розкрити свій потенціал та. А саме, на фоні засвоєння нових перспективних знань проявити себе в сферах, які відповідають індивідуальним можливостям та вподобанням кожного студента.

16 грудня 2023 року в Києві відбулися змагання з гирьового спорту відкритого Кубку федерації гирьового спорту України (ФГСУ) 2023 року, присвячені Збройним Силам України.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з усієї України. У склад команди Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій був включений студент кафедри систем інформаційного та кібернетичного захисту Андрій Тимченко.

Андрій виборов перше місце в багатоборстві серед юніорів у ваговій категорії 80 кг номінації «Ривок», здійснивши 24 підйоми гирі вагою 24 кг.

Перемога Андрія є великим досягненням для кафедри систем інформаційного та кібернетичного захисту та Університету в цілому. Це демонструє що Університет надає змогу не тільки навчатися за актуальними спеціальностями, а також всебічно розвиватися у сфері спорту.

Поздоровляємо Андрія з вагомим спортивним здобутком та побажаємо нових спортивних досягнень та перемог.

Долучайтеся до навчання на нашій кафедрі та здобувайте сучасні знання і нові перемоги у особистому розвитку.