Урочисте вручення дипломів магістрам кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту!

12:28, 03-02-2024

31 січня 2024 року в актовій залі університету відбулося урочисте вручення дипломів магістрам кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Цього року кафедра випустила 74 висококваліфікованих фахівців, які готові до роботи в сфері захисту інформації.

В урочистому заході взяли участь:

• Ректор університету
  • Керівництво Навчально-наукового інституту захисту інформації
  • Завідувач кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту
  • Викладачі кафедри
  • Батьки та друзі випускників

Під час урочистої церемонії випускники отримали дипломи магістра та слова вітань від викладачів, ректора та представників компаній партнерів університету.

Ректор університету у своєму виступі підкреслив важливість підготовки фахівців з захисту інформації в сучасному світі. Він висловив впевненість, що випускники кафедри зможуть зробити значний внесок у розвиток цієї галузі.

Директор навчально-наукового інституту захисту інформації побажав випускникам щасливої долі та успішного працевлаштування.

Випускники кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту мають можливість працювати:

• У державних та приватних компаніях
  • У органах державної влади
  • У наукових та дослідницьких установах

Їхніми майбутніми здобутками можуть бути:

• Розробка нових методів та засобів захисту інформації
  • Впровадження нових інформаційних технологій
  • Підвищення рівня кібербезпеки України

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту вітає своїх випускників з успішним завершенням навчання та бажає їм успіхів у подальшій кар'єрі!

Слідкуйте за новинами кафедри: