Підготовка фахівців з технічного захисту об'єктів на кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту

18:51, 18-02-2024

Підвищення широкого рівня знань та практичних вмінь, направлених на забезпечення відповідної конкурентної переваги наших випускників при отриманні першого високооплачуваного робочого місця вимагає від фахівців кафедри постійного розвитку та удосконалення складових навчального процесу.

В межах вказаного удосконалення на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту (СІКЗ) студенти мають можливість отримати сучасні ґрунтовні знання та практичні навички в межах дисципліни "Технічних засобів охорони об'єктів".

Ця дисципліна дає студентам глибокі знання про:

• Різноманітні типи технічних засобів охорони:
  • Сигналізація (охоронна, пожежна, тривожна)
  • Системи відеоспостереження
  • Системи контролю доступу
  • Охоронне освітлення
  • Системи периметральної охорони
  • Принципи роботи та застосування цих засобів
  • Методи проектування та монтажу систем технічної охорони
  • Нормативні документи, що регламентують використання технічних засобів охорони

Студенти мають можливість не лише вивчати теоретичні основи "Технічних засобів охорони об'єктів", але й отримати практичні навички роботи з ними.

Кафедра СІКЗ обладнана сучасними лабораторіями, де студенти можуть:

• Ознайомитися з різними типами технічних засобів охорони
  • Навчитися проектувати та монтувати системи охорони
  • Отримати практичний досвід роботи з системами відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу та іншими
  • Відпрацювати навички роботи з програмним забезпеченням для систем охорони

Після закінчення навчання студенти, які вивчали цю дисципліну, можуть працювати:

• Інженерами з проектування та монтажу систем охорони
  • Фахівцями з технічного обслуговування систем охорони
  • Співробітниками служб охорони
  • Підприємцями в сфері охоронних послуг

Кафедра СІКЗ – це:

• Глибокі теоретичні знання
  • Сучасна матеріальна база
  • Практичні навички роботи з сучасними засобами захисту інформації
  • Можливість працевлаштування у кращих компаніях України

Хочете стати затребуваним фахівцем з технічного захисту об'єктів?

Вступайте до навчання на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту!