Лекція №4 за книжкою CISSP

13:11, 10-12-2015

26 листопада відбулась четверта лекція за доменом № 4 «Фізична безпека і безпека оточення».

Доповідачем був студент 3-ого курсу кафедри СЗІ, Андрій Лещук, який професійно розкрив питання фізичної безпеки та безпеки оточення, продемонстрував на практиці роботу різноманітних технічних засобів захисту території, а також привів зрозумілі всім приклади їх застосування.

Доповнив виступ аспірант кафедри СЗІ, Платоненко Артем, продемонструвавши системи відеоспостереження та розпізнавання автомобільних номерів, що використовуються на кафедрі, а також поділився практичним досвідом підготовки службових собак, які є однією із складових фізичної безпеки та безпеки оточення.

Інформація про першу лекцію: www.dut.edu.ua/ua/news/1/category/569/view/1965

Інформація про другу лекцію: www.dut.edu.ua/ua/news/1/category/569/view/2050

Інформація про третю лекцію: www.dut.edu.ua/ua/news/1/category/569/view/2163

Наступна лекція:

Домен 5. Телекомунікації та безпека мережі.