Укр.

Заняття з представником ІТ-компанії - нові практичні навички для студентів кафедри ІПЗАС

11:35, 18-10-2023

Щоб стати середньостатистичним фахівцем у IT сфері, достатньо вибрати тільки один напрямок, який вас цікавить, і наполегливо його розвивати. При цьому такий підхід не гарантує вам високого посадового зросту в компанії. Так як на ринку праці, компанії більш зацікавлені в рекрутуванні фахівців широкого профілю. Таким чином компанія отримає універсального працівника у своїх рядах, а ви високу заробітну плату та кар'єрні можливості.

Кафедра ІПЗАС вкрай заінтересована в тому, щоб наші студенти були освічені не тільки в одному вузькопрофільному ІТ-напрямку, а також і в багатьох інших сферах, які, як ніяк, але все ж таки перетинаються з ІТ і можуть стати в нагоді їм при побудові власної кар'єри. Тому нами було запрошено представника компанії "Вектор-ВС" Кіс Олександр Ярославович, який провів заняття з бізнес-аналітики серед наших студентів 3 курсу.

Студенти прослухали захоплюючу 2-х годинну лекцію, на якій було розглянуто багато питань в візуалізації та аналізу даних.

Це далеко не перший випадок, коли до нас в університет приїжджають фахівці з різних сфер діяльності, щоб передати напрацьований досвід та знання нашим студентам. Тому ми радимо стежити за новинами на сайті, а також у своїх навчальних групах з кураторами, де ми повідомляємо наших студентів про майбутні заходи, щоб не пропускати подібні лекції.

Дякуємо Олександру Ярославовичу за його внесок у розвиток наших студентів!