Укр.

Викладач кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем прийняв участь у I-ій Міжнародній науково-практичній конференції «Advanced technologies for the implementation of new ideas»

10:53, 12-01-2024

Ну а поки ми займаємося налаштуванням нашої нової дошки від компанії партнера Huawei, для її подальшого впровадження в навчальний процес, наші викладачі не перестають удосконалюватися ведучи наукову діяльність, щоб надалі передавати знання та накопичений досвід нашим студентам.

Таким чином, викладач кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем Завацький Владислав Олександрович прийняв участь у I-ій Міжнародній науково-практичній конференції «Advanced technologies for the implementation of new ideas» опублікувавши свою тезу у збірнику конференції, за що був нагороджений почесним сертифікатом учасника. На даній конференції основними темами для обговорення стали впровадження нових технологій у повсякденне життя сучасного світу, а також розгляд нових ідей та їх можлива подальша реалізація.

Пишаємось нашими викладачами та дякуємо їм за плідну працю!

Адже саме на нашій спеціальності – 126 Інформаційні системи та технології, працюють висококваліфіковані викладачі, які віддані своїй справі на всі 100%, і які у свою чергу є ще й працівниками ІТ-сфери.

Таким чином можна сказати, що спеціалісти з ІТ-компаній вже безпосередньо ведуть навчання та підготовку наших майбутніх фахівців.

Детальніше ознайомитись із навчальною програмою нашої спеціальності та її викладацьким складом можна перейшовши за посиланнями.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем запрошує усіх охочих на навчання!