Укр.

Компанія партнер пропонує студентам кафедри ІПЗАС прийняти участь у новому міжнародному конкурсі Huawei ICT Competition Europe

13:20, 18-01-2024

Навчатися по-сучасному. Змагатися по-новому. Розвиватися з усім світом.

Це лише частина того, що компанія Huawei пропонує отримати нашим студентам під час участі у міжнародному конкурсі Huawei ICT Competition для Європи.

ICT Competition є важливою частиною мережі Академій ІКТ, це платформа для студентів і викладачів загальними цілями якої є:

• Розвиток талантів в галузі ІКТ, підготовка їх до майбутнього, а також сприяння навчанню, викладанню, та знайомству з інноваціями у світі.
  • Конкурс дає студентам можливість продемонструвати свої таланти та водночас отримати за це різні нагороди та відзнаки. Це також дозволяє викладчам, коледжам і університетам продемонструвати якість знань своїх студентів і розширити свій вплив у ІКТ галузі.
  • Конкурс сприяє розвитку у учасників цілого ряду навичок, таких як: творчих, підприємницьких, комунікаційних та вчить їх ефективній роботі у команді. Згодом ці якості допоможуть їм досягти успіху у їхній кар’єрі. Поєднуючи економічну та соціальну цінність, конкурс сприяє впровадженню новітніх ІКТ технологій (інтернет речей, великі дані та штучний інтелект) у виробництві, освіті та подальшому дослідженні.

Безоплатне навчання та складання іспитів під час національного етапу змагань проходить на онлайн-платформі, тому доєднатися можуть всі охочі.

Зареєструватися можна для індивідуальної участі в категорії змагань «Практика» (Practice Competition – Network, Cloud, Computing)  та (або) для командної участі в категорії «Інновації» (Innovation Competition). Дозволяється участь одночасно в обох категоріях.

Читайте подробиці у брошурі конкурсу та візьміть участь у Huawei ICT Competition самостійно та (або) в команді. Для переходу на форму реєстрації оберіть категорію Practice Competition або Innovation Competition, потім натисніть кнопку «Europe» та зареєструйтеся! Реєстрація триває до 31/01/2024. Реєстрація за посиланням.

Дякуємо компанії Хуавей за надану можливість, а також за їхню регулярну матеріальну підтримку нашої кафедри.

Таким чином також можна сказати, що завдяки тому що наша кафедра тісно співпрацює з всесвітньо відомими ІТ-компаніями, студенти 126 спеціальності, мають унікальну можливість проходити практики стажування, а також приймати участь у різних міжнародних конкурсах під крилом компаній, у процесі яких вони зможуть обзавестися всілякими навичками, як практичними так і теоретичними, щоб у майбутньому застосувати їх для працевлаштування в компанію мрії і сміливо крокувати кар'єрними сходинками.

Вступивши на навчання до нас, перед вами відкриються неймовірні можливості для розвитку та реалізації у сфері ІТ-технологій!

Детальніше ознайомитися з навчальною програмою даної спеціальності можна за посиланням.

А також запрошуємо вас підписатись на наш телеграм-канал де регулярно викладаються всі новини з життя кафедри ІПЗАС  та правила вступу до нас.

Чекаємо вас на спеціальності 126 Інформаційні системи та технології!