Укр.

15:17, 26-01-2024

Студент кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем закінчив роботу над власним проектом “Розумний замок для сейфу”.

Розроблений на базі Arduino прилад працює наступним чином: підніс спеціальну картку/чіп (які у свою чергу заздалегідь добавлені до системи) - маєш дозвіл на проникнення до сейфу. Картки/чіпи, які не додані в систему, сейф відкрити не зможуть.

Завдяки сильній матеріальній базі нашої кафедри студенту не довелося закуповувати обладнання для реалізації власного проекту, оскільки всім необхідним він уже був забезпечений.

Пишаємось нашим талановитим студентом Пантелеєвим Денисом та висловлюємо йому подяку за виконану роботу!

А усім зацікавленим у вступі на нашу спеціальність, пропонуємо детальніше ознайомитись із навчальною програмою, на якій кожен бажаючий може опанувати:

• Інтернет речей (Internet of Things, IoT): Розробка систем взаємодії між різними пристроями та обмін даними між ними через Інтернет.
  • Розробка програмного забезпечення (Software Development): Включає в себе різноманітні мови програмування (наприклад, Python, Java,JavaScript), розробку мобільних додатків та багато іншого.
  • Веб-дизайн та розробка, яка включає в себе створення веб-сайтів та додатків з естетичним дизайном.
  • Аналіз даних, який включає в себе статистичний аналіз та машинне навчання

Дані напрямки є дуже затребуваними на ринку праці по всьому світу, через що кожен може знайти себе в тому що йому більш до вподоби, а не вибирати лише те що є у тренді на теперішній час.

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу щоб бути в курсі усіх подій що відбуваються на нашій кафедрі!

Чекаємо Вас на 126 спеціальності - Інформаційні системи та технології!