Укр.

В рамках співпраці з міжнародною ІКТ компанією Huawei, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій отримав нове серверне обладнання!

10:25, 07-02-2024

В рамках співпраці з міжнародною ІКТ компанією Huawei, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій отримав нове серверне обладнання вартістю понад 400 000 грн, а також комплект точок доступу.

Новий сервер вже є задіяним у навчальному процесі, завдяки чому студенти можуть здійснювати вхід за обліковими записами груп, використовуючи серійні номери устаткування задля виконання лабораторних та практичних робіт.

Використання точок доступу передбачає собою підключення до системи iMaster NCE-Campus та створення власних Wi-Fi-мереж, що надасть студентам змогу опановувати сучасні стандарти телекомунікацій. iMaster NCE-Campus із вбудованим штучним інтелектом допомагає керувати сотнями та тисячами точок доступу по всій країні, моніторити підключення, керувати безпекою, аналізувати трафік, переглядати повну статистику поточного доступу тощо.

Дуже вдячні компанії Huawei за постійний внесок у розвиток наших студентів та удосконалення навчального процесу у стінах нашого Університету!

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу щоб бути в курсі усіх подій що відбуваються на нашій кафедрі!

Чекаємо Вас на 126 спеціальності - Інформаційні системи та технології!