Процесори Galaxy S7 зрівнялися по продуктивності з чіпом iPhone 6s в нових бенчмарках

12:13, 10-03-2016

Розробники бенчмарка AnTuTu опублікували рейтинг топ-10 найбільш продуктивних чіпів для смартфонів. Згідно з даними компанії, однокристальних платформи Exynos 8890 і Qualcomm Snapdragon 820, що входять до складу флагманських моделей Samsung Galaxy S7 і Galaxy S7 edge, зрівнялися за продуктивністю центрального процесора і графіки з чіпом Apple A9 в смартфоні iPhone 6s.

Швидше за все, наступне покоління процесорів Apple A10 в iPhone 7 знову вирветься вперед. Однак нинішня модель, згідно з даними бенчмарков, поступилася званням найпродуктивнішою на ринку. Найвищий результат у тесті центральних процесорів показав чіпсет Snapdragon 820, який набрав 136 383 балів.

Новітньому чіпу Qualcomm вдалося випередити Apple A9, який зайняв друге місце з результатом 132 657. У той же час, процесор торішніх смартфонів Apple виявився продуктивніше фірмового чіпа Samsung - останній фінішував з 129 865 балами. Дані три процесора лідирують в рейтингу AnTuTu з великим відривом від інших моделей.

Четверте місце в списку зайняв чіп Kirin 950, який знайшов застосування у флагманському смартфоні Huawei. Замикає п'ятірку ще один процесор Samsung - Exynos 7420. Їх результат в AnTuTu - 92 746 і 86 652 балів відповідно.

Попередній лідер в тесті центральних процесорів Snapdragon 810 став шостим з показником 81 049. Далі в порядку убування: Snapdragon 652, Apple A8, Snapdragon 650 і Snapdragon 808, які показали результат відповідно 79 636, 79 100, 78 979 і 68 505 очок.

У тесті на графічну продуктивності лідером виявився Adreno 530, що входить до складу Snapdragon 820 - 55 098 балів. Він обійшов з великим відривом модулі PowerVR GT7600 в SoC Apple A9 і Mali-T880 MP12 в Exynos 8890, які продемонстрували результат в 39 104 і 37 545 очок відповідно.

Творці бенчмарка пояснили, що обидва рейтинги показують середні бали, отримані на основі кількох тестів.