Укр.

Інноваційне навчання на кафедрі ІКБ: співпраця з ТОВ "СІТОН"

09:18, 16-10-2023

У сучасному цифровому світі кібербезпека стає дедалі важливішою. Зростаюча кількість кібератак та загроз для цифрових систем вимагає професіоналів, які володіють не лише теоретичними знаннями, але й практичними навичками в цій галузі. Відповідно, втілення інноваційного змісту навчання на кафедрі є важливою передумовою для підготовки кваліфікованих фахівців з кібербезпеки. Кафедра ІКБ вирізняється можливістю для студентів практично застосовувати теоретичні знання. Для досягнення цієї мети НПП кафедри активно співпрацюють з компаніями-партнерами, серед яких значне місце займає ТОВ "СІТОН". Ця компанія вже багато років впроваджує найкращі практики в галузі IT на українському ринку. Співпраця з таким досвідченим партнером дозволяє студентам отримувати унікальні практичні знання та ознайомитися з останніми технологічними новинками в сфері кібербезпеки.

ТОВ "СІТОН" - це український національний системний інтегратор, який вже більше двадцяти років демонструє своє лідерство в галузі. Їхня експертиза охоплює широкий спектр продуктів та послуг, що стосуються системної інтеграції, телекомунікацій, мережевої безпеки та багато іншого. Співпраця з такою компанією є важливим кроком для забезпечення сучасного, конкурентоспроможного навчального процесу.

Одним з ключових факторів успішності навчання є якісний науково-педагогічний персонал. На кафедрі ІКБ працюють справжні професіонали та практики в цій галузі. Їхній світовий досвід та практичні знання відіграють ключову роль у підготовці студентів до викликів, з якими вони стикатимуться у своїй майбутній кар'єрі.

Серед ключових фігур, які сприяють інноваційному навчанню, є випускник кафедри ІКБ, Технічний директор партнера кафедри ТОВ "СІТОН" - Юрій Юрійович Коровайченко. Він передає студентам не лише класичну теорію, а й надає практичні знання із захисту інформації в тому числі програмних комплексів захисту автоматизованих систем від несанкціонованого доступу. Такий підхід дозволяє студентам не лише отримати глибокі знання та галузеві навички від професіонала-практика, а й дізнатися про останні інноваційні рішення у кібербезпеці. Заняття завжди відбуваються в атмосфері дружелюбності та невимушеності, де зникають будь-які бар'єри між викладачем та студентами. Це сприяє почуттю впевненості у бакалаврів і підсилює їх бажання отримати знання.

Ми  глибоко вдячні Юрію Коровайченко та ТОВ СІТОН за співпрацю і щиро бажаємо професійного зростання, успіхів та мирного неба!