Укр.

Трансформація кібербезпеки: ДУІКТ прийняв Всеукраїнську науково-практичну конференцію

10:50, 29-04-2024

26 квітня 2024 року, на кафедрі Інформаційної та кібернетичної  безпеки пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція "Цифрова трансформація кібербезпеки" ДУІКТ. Подія зібрала вчених, фахівців та студентів для обговорення найсучасніших питань у галузі кібербезпеки.

Тематика виступів охоплювала широкий спектр актуальних питань, серед яких: захист корпоративних інформаційних систем, побудова систем управління подіями безпеки (SOC), безпека хмарних технологій, безпека баз даних, виклики сучасних кіберзагроз, розслідування кіберінцидентів, технічні системи захисту інформації та менеджмент інформаційної безпеки. Учасники мали можливість обирати форму участі: дистанційну або очну, що дозволило залучити до заходу широку аудиторію.

Особливу увагу здобула презентація магістра Чаплієвої Анастасії, яка розглянула різницю між рішеннями SAST, DAST, IST та RASP у контексті аудиту безпеки в банківському секторі. Її доповідь вразила глибиною аналізу та практичними прикладами застосування.

Загалом, конференція стала платформою для обміну досвідом та ідей між студентами та представниками наукового, навчального і бізнес-середовищ. Захід сприяв подальшому розвитку сфери кібербезпеки в Україні та зміцненню співпраці між учасниками цього важливого напрямку інформаційної безпеки.

Всеукраїнська науково-практична конференція "Цифрова трансформація кібербезпеки": тези доповідей