Укр.

Вибір майбутнього: викладачі кафедри інформаційної та кібербезпеки ДУІКТ допомагають випускникам шкіл визначитись з напрямком навчання

14:30, 07-05-2024

Викладачі кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки ДУІКТ продовжують профорієнтаційну роботу серед школярів, відкриваючи перед ними двері до захоплюючого світу інформаційних технологій і захисту інформації.

В перші дні травня представники кафедри зустрілись з випускниками шкіл одразу в декількох містах України, в тому числі – англійською мовою для учнів закладів з поглибленим вивченням іноземних мов.

Під час зустрічей майбутнім студентам розповідали про можливості, які надає наш університет. Зокрема, широкий спектр спеціальностей, доступних для навчання, серед яких:

• комп'ютерні науки
  • штучний інтелект
  • інженерія програмного забезпечення
  • технології цифрового розвитку
  • інформаційна та кібернетична безпека.

Особливий інтерес школярів викликали партнерські угоди ДУІКТ у сфері кібербезпеки з відомими компаніями у галузі захисту інформації, серед яких IBM, CISCO, ESET, а також українськими лідерами галузі - EUROTELECOM, INTRASYSTEMS, Світ ІТ, ІТ Спеціаліст. Це не лише визначає напрямки навчання на кафедрі, але й відкриває для студентів широкі можливості в проходженні практик та стажувань з подальшим працевлаштуванням.

Головна мета профорієнтаційної роботи - допомогти молоді зрозуміти своє покликання і обрати майбутню професію. Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки  з нетерпінням чекає зустрічі з абітурієнтами та бажає їм успіхів і натхнення у виборі напрямку навчання.