Завершується підготовка до всеукраїнької наукової студентської конференції «ПАТ Укртелеком – альтернативи поступу»

12:14, 27-05-2016

Метою конференції є генерація ідей щодо ефективного економічного розвитку телекомунікаційних підприємств України, й у першу чергу відомої компанії ПАТ «Укртелеком».

Проведення такої конференції 03 червня 2016 року на базі кафедри економіки, підприємництва та права є дуже актуальним, оскільки саме зараз ПАТ «Укртелеком» розробляє концепцію сталого розвитку.

Унікальністю даного наукового заходу є те, що студенти економічних та технічних спеціальностей запропонують власні погляди на стратегічні можливості підприємства та сумісно запропонують загальний варіант такої концепції для ПАТ «Укртелеком». Всі пропозиції матимуть ґрунтовне фінансово-економічне обґрунтування та яскраві презентації.

Серед ключових компонентів концепції будуть розглянуті такі:

• Підвищення рівня загальної стратегічної орієнтації та гнучкості підприємства;
  • Підвищення інвестиційної привабливості та фінансової стійкості підприємства;
  • Розвиток вертикальної та горизонтальної інтеграції підприємства на засадах конвергенції;
  • Розвиток організаційної культури у напрями посилення корпоративної єдності;
  • Розвиток багатокомпонентної системи навчання та когнітивного розвитку персоналу;
  • Розвиток організаційної культури у напрямі посилення корпоративної єдності;
  • Впровадження новітніх технологій на основі провідного міжнародного досвіду; 8. Модернізація програмно-апаратного забезпечення захисту інформації.

Загалом, роботу конференції буде проведено за такими тематичними напрямами:

• ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» - СТРАТЕГІЧНІ ТА ЕКОНОМЧНІ АЛЬТЕРНАТИВНИ
  • ЕКОНОМІКА СУЧАСНИХ ПІДПРИЄМСТВ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА ЗАКОРДОННИЙ ДОСВІД
  • РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЇ ГАЛУЗІ: ТЕНДЕНЦІЇ ТА ТРАДИЦІЇ
  • АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ: МІЖНАРОДНІ ТА РЕГІОНАЛЬНІ АСПЕКТИ

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у роботі конференції!

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія