Тренінг для викладачів кафедри менеджменту від корпорації ПАРУС

12:10, 09-02-2017

Корпорація ПАРУС Україна провела для викладачів кафедри менеджменту ННІМП Державного університету телекомунікацій дводенний тренінг по використанню у навчальному процесі програмних продуктів «Парус».

Мета тренінгу: оволодіти навичками роботи в програмі «Парус: Менеджмент та маркетинг», опрацювати методичні засади викладання програми студентам, напрацювання основних засад співпраці з корпорацією, та підвищити кваліфікацію викладачів кафедри.

На протязі двох днів роботи викладачі опрацювали теоретичні та методичні матеріали, виконали практичні завдання підготовки та успішно здали екзамен на отримання сертифікату користувача програмного продукту «Парус» за програмою «Менеджмент та маркетинг».

Вітаємо Глушенкову А.А., Сороку А.М., Щербину В.В., Маковій В.В., Якубенко І.М. з отриманням сертифікатів.

За активну співпрацю корпорація відзначила кафедру і університет подякою.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології