13 липня 2022 року о 15:00 на кафедрі військової підготовки відбудеться День відкритих дверей

13:04, 08-07-2022

Шановні вступники та їх батьки!

На кафедрі військової підготовки відбудеться День відкритих дверей кафедри військової підготовки в онлайн режимі на платформі ZOOM

Запрошуємо всіх на День відкритих дверей кафедри! Онлайн 13 липня 2022 року о 15.00!

Час: 13 липня 2022 року 15:00

Приєднатись до конференції Zoom:

Пароль: 16kYhE

Необхідно бути зареєстрованим в програмі ZOOM

Для участі в заході просимо пройти РЕЄСТРАЦІЮ

Запрошуємо всіх на зустріч!