Офлайн навчання на кафедрі менеджменту ДУІКТ

13:57, 23-10-2023

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій має організований і контрольований навчальний процес.

Офлайн навчання є традиційним методом навчання, коли студенти відвідують лекції, семінари, тренінги та практичні заняття у реальному світі. Офлайн навчання надає можливість студентам взаємодіяти один на один з викладачами та іншими студентами, обговорювати матеріал та співпрацювати над проектами.

Важливість очного спілкування для першокурсників – найважливіше відразу включитись у навчання, комунікувати, познайомитись, створити дружню атмосферу в групі, створити міцний колектив, саме викладач допоможе розібратися з проблемами і перешкодами, які зустрічаються на студентському шляху.

В Державному університеті інформаційно-камунікаційних технологій, вирує студентське життя. Знову в наших стінах чути голоси студентів, коридори сповнені амбітною та цілеспрямованою молоддю.

Студенти попри труднощі, повітряні тривоги, походи під час занять в укриття, дуже задоволені очним форматом навчання, використанням сучасних цифрових та комп'ютерних технологій, адже саме очне навчання надає можливості:

• Особистий контакт студента з викладачем, який допомагає кращому розумінню надатого матеріалу;
  • Можливість задавати питання та отримувати відповіді оперативно, без зайвого очікування;
  • Перебування саме в аудиторії допоможе сконцетруватися,  ніщо не буде заважати та відволікати;
  • Навчитися пунктуальності, вчасно приходити на пари, навик, який  знадобиться після працевлаштування;
  • Можливість брати активну участь у студентському житті, живе спілкування, безліч нових знайомств, які вчать важливих життєвих навичок;
  • Краща доступність до ресурсів університету: бібліотеки, лабораторії, студентські організації то що.

Отже, якісна підготовка майбутнього фахівця з управління сприяє їхньому професійному розвитку, вдосконалення практичних навичок, розвиває їх вміння працювати в команді, що беззаперчно є не тільки вимогою сьогодення, а й в першу чергу роботодавців.

Запрошуємо на навчання!

До зустрічі в аудиторії!