Залучення професіоналів-практиків, для навчання студентів на кафедрі менеджменту

16:37, 19-11-2023

Під час навчання на кафедрі Менеджменту науково-педагогічний персонал намагається передати здобувачам вищої освіти як теоретичні так і практичні знання в галузі управління та адмініструання.

Також кафедрою активно залучаються до навчального процесу, викладачів-практиків,  роботодавців або їх представників. Це дозволяє студентам відволіктися від звичної манери викладання, допомагає поглянути на проблеми практичного застосування у вирішені управлінських  питань під іншим кутом та з практичної точки зору. Окрім того, це допомагає науково-педагогічним працівникам вдосконалити навчальні матеріали та врахувати реальні інтереси стейкхолдерів, що, у свою чергу, піднімає ефективність та конкурентоспроможність усієї освітньої програми Менеджменту.

Троє викладачів кафедри є практиками з менеджменту: Президент Асоціації хмелярів України, Директор ТОВ "ТНХ-КОНСАЛТИНГ» – Халімон Тетяна.Михайлівна,  Заступник директора з питань економіки та фінансів ДП заводу «Арсенал» - Ліщинський Михайло .Петрович, Директор ТОВ «Мірадан Груп» - Марченко Максим Михайлович

Також на кафедрі Менеджменту до проведення занять залучаються працівники профільних компаній – носії практичних знань. Це забезпечує зв'язок між теорією та практикою і надає нашим студентам найбільш сучасні знання.

Використання досвіду професіонала-практика дозволяє досягти високого рівня сприйняття навчального матеріалу. Проведення таких занять сприяє формуванню професійних компетентностей та є запорукою отримання якісних знань з дисципліни і набуття практичних  навичок відповідно до сучасних  вимог роботодавців.