Чому потрібно обрати кафедру Менеджменту

19:05, 10-03-2024

Кафедрою реалізується концептуально нова освітня модель «12 кроків до якісної освіти», яка запроваджена у нашому університеті ректором університету.

Дана освітня модель забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенції компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців.

Одним із кроків, складових інноваційного підходу, для ефективного та якісного навчання є підготовка по спеціальності, яка починається не з третього, а вже з першого курсу. Так здобувачі вищої освіти кафедри менеджменту вже на першому курсі 1-го семестру вивчають дисципліну «Менеджмент».

Мета вивчення дисципліни «Менеджмент» – формування у майбутніх фахівців у сфері економіки сучасного управлінського мислення та системи спеціальних знань у галузі менеджменту, а також розуміння концептуальних основ системного управління організаціями; набуття умінь аналізу внутрішнього та зовнішнього середовища, прийняття адекватних управлінських рішень.

Основними завданнями навчальної дисципліни є теоретична підготовка здобувачів з питань: сутності основних понять і категорій менеджменту та управління; принципів та функцій менеджменту; системи методів управління; змісту процесів та технології управління; основ планування, здійснення мотивування та контролювання; організації взаємодії та повноважень; прийняття рішень у менеджменті; інформаційного забезпечення процесу управління; керівництва та лідерства, стилів управління; системи управління конфліктами; етики і відповідальності у менеджменті; ефективності управління.

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 073-Менеджмент!

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру Менеджменту,
ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 127;
 тел., Viber/Telegram 066-686-69-67
 або
 приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:
 Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 127
з 9:00 до 16:00!