Міжкафедральний науковий семінар

15:44, 24-02-2016

19 лютого 2016 року о 15.00 год. в ауд.415 відбувся міжкафедральний науковий семінар по обговоренню дисертаційних робот на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук аспірантів кафедри  менеджменту і бізнес-моделювання:

• Кондрашова Олексія Андрійовича на тему: «Організація контролю процесу прийняття управлінських рішень на підприємстві» (науковий керівник – професор кафедри менеджменту і бізнес-моделювання, д.е.н., професор Виноградова О.В.);

• Пілігрим Катерини Ігорівни на тему: «Формування механізму розвитку мотивації персоналу туристичного підприємства» (науковий керівник –професор кафедри менеджменту і бізнес-моделювання, д.е.н., професор Виноградова О.В.).

Науково-педагогічні працівники та аспіранти кафедр менеджменту і бізнес-моделювання; управління інноваційною діяльністю; економіки, підприємництва та права; документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності прийняли активну участь в роботі наукового семінару.

Обговорення представлених результатів досліджень викликало активну наукову дискусію, по завершенні якої члени міжкафедрального наукового семінару прийняли рішення про надання рекомендацій Кондрашову Олексію Андрійовичу і Пілігрим Катерині Ігорівні у Спеціалізовану вчену Раду для захисту дисертаційних робіт за спеціальністю 08.00.04. - економіка та управління підприємствами.

Колектив кафедри менеджменту і бізнес-моделювання вітає Кондрашова Олексія Андрійовича і Пілігрим Катерину Ігорівну з успішним проходженням міжкафедрального наукового семінару.