Укр.

Стратегічне партнерство

16:30, 27-10-2016

Викладач кафедри менеджменту Бурбело Наталія Олексіївна згідно чинного договору про співпрацю пройшла підвищення кваліфікації на базі Офіційного навчального центру «1С:Підприємство СКАЙЛАЙН СОФТВЕР»

Курс "Використання прикладного рішення 1С: Управління торгівлею 8  для України, редакція 3.1"  проходив з 19 по 22 вересня 2016 року в Києві.

Технічне та програмне забезпечення навчальної лабораторії кафедри вимагає від викладачів впевненого володіння основними функціональними можливостями програми, мати цілісне розуміння базових принципів функціонування та взаємозв'язку елементів і підсистем програми.

Проходження курсу дозволило:

• впевнено використовувати оновлений інструментарій програми;
  • застосовувати в навчальному процесі методику відображення в програмі стандартних господарських операцій;
  • вміти контролювати стан критично важливих розділів обліку;
  • виправляти помилки користувачів в інформаційній базі.

Набуті знання дозволять актуалізувати навчальний процес і зробити підготовку студентів більш практично орієнтованою.