Захоплюючі студентські роки першокурсників менеджерів. Навчаємося із задоволенням!

13:18, 06-05-2021

Серед професійних університетів України з телекомунікацій - це Державний університет телекомунікацій у м. Києві.

Програма зі спеціальності 073 – «МЕНЕДЖМЕНТ» здійснює підготовку фахівців для роботи в управлінській сфері на основі поєднання знань з менеджменту, бізнес-адміністрування, економічної безпеки та фінансового менеджменту з практичними навичками моделювання процесно-орієнтованих систем управління на інноваційних засадах з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі із широким застосуванням ІТ - технологій. Суттєвими новаціями усього навчального процесу щодо підготовки фахівців з менеджменту є посилення вимог до мовної підготовки та те, що вже з першого курсу студент отримує практичні уміння та навички відповідно до запитів роботодавців та викликів сьогодення. Менеджер- це перспективна професія і перспектива вимірюється не в грошовому еквіваленті, а швидше у розумінні того, що менеджмент – це не професія, це стиль життя.

Насправді студентські роки – прекрасний незабутній час у житті кожної людини, коли ти вже ніби дорослий, але ще й абсолютно вільний. Університетське життя відкриває гору можливостей: багато чого дізнатися, завести хороші знайомства, спробувати себе в чомусь новому. Студенти групи МНД -11 поділилися своїм баченням хто такий «менеджер» та розповіли чому обрали саме такий шлях до своєї майбутньої професії.

Залізняк Ольга Юріївна

ВНЗ вибирала довго і прискіпливо, але про свій вибірні каплі не пожалкувала. Адже університет крім цінних та корисних знань дає можливість само розвиватися. Існуютьбагато наукових, спортивних, художніх гуртків. Кожному приділяється увага.

В ДУТі чудове керівництво, яке сприяє тому, щоб студенти із задоволенням і з комфорто навчалися, хороший викладацький колектив, який надає цінні знання.

Навчаюся на 1 курсі Державного університету телекомунікацій, факультет менеджменту, і дуже задоволена, тому що рівень навчання влаштовує, викладацький склад в основному дуже хороший.

Викладання на нашому факультеті йде в ногу з часом, постійно розвивається і робить для студентів максимум зусиль, щоб ми могли в майбутньому стати кваліфікованимифахівцями і знайти гідну роботу.

Я задоволена, що вибрала цей університет, сподіваюсяуспішно закінчити ВНЗ і відкрити тут для себе ще більше перспективних можливостей.

Кожному, хто мріє ;пов'язати свою професію з ІТ, я рекоменду отримати знання саме в Державному університеті телекомунікацій.

Литвиненко Арсен Євгенович

Коли я в школі обирав для себе професію то розумів, що мені потрібна професія яка навчить мене роботі з людьми та розумінню психології людини. Саме тому я вирішив вчитися на менеджера. Менеджер – це слово не для всіх зрозуміле. Деякі люди навіть не чули про таку професію. Іншими словами, менеджер – це управлінець.

Дуже важливим для студентів менеджменту на першому курсі є предмет «Вступ до спеціальності» де студенти дізнаються багато цікавого про управління, так звана «практика» вже з першого курсу. Сучасному менеджеру має бути притаманна широка гама ділових якостей: висока ерудиція і професійна компетентність; схильність до лідерства в колективі; підприємливість і здатність ефективно діяти в умовах економічного ризику; практичний розум і здоровий глузд; комунікабельність тощо. Якщо є бажання стати справжнім спеціалістом у вибраній сфері, потрібно багато вивчати і знати.

Дичок Серафима Вадимівна

Кожного дня в світі йдуть суперечки яка ж професія є найбільш популярною та поширеною.

На мою думку, професія менеджера є саме такою. В сучасний час «менеджер» – одна з найпопулярніших професій, не тільки в нашій країні, а і в усій Європі. Менеджер організації, PR менеджер, менеджер з ресторанного та готельного бізнесу, менеджер з туризму та інші, все це – Менеджери!

Менеджмент - це управління; це контроль; це самодисципліна; це соціальність. Повністю усвідомити важкість та важливість професії менеджера - неможливо, і щоб повністю зануритися в цю професію потрібно готувати себе ще з підліткового віку. Тобто, націлювати себе на важку і клопітку працю.Менеджер повинен володіти не тільки знаннями своєї праці, але і деякими рисами характеру. Наприклад, вміти правильно і раціонально розподілити свій час, обов'язки колег, вміти правильно поставити мету.

Отже, коли я вибирала професію менеджера я була повністю готова прийняти на себе важливу місію і прикладати максимум зусиль для досягнення своєї мети, а саме стати кваліфікованим і працьовитим менеджером. Сподіваюся, що всі набуті знання в університеті допоможуть мені в цьому.

Менеджмент - це спеціальність, яка наповнена успіхом і перспективами.