Укр.

Економіка праці: навчаємо керувати персоналом як найціннішим ресурсом підприємства

13:57, 10-11-2023

Підготовка майбутніх бізнес-лідерів на спеціальності «Економіка» Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій триває.

Одним з векторів цієї підготовки є вивчення дисципліни «Соціально-трудові відносини та економіка праці».

У непростий для нашої країни час набувають важливості питання, повʼязані з регулюванням соціально-трудових відносин в організації. У першу чергу йдеться про систему оплати праці, пошук найкращих методів стимулювання працівників, оптимальне використання ресурсів. Практика давно показала: якщо працівник вмотивований і задоволений доходами -  ефективність його роботи найвища. Якщо на підприємстві вистачає коштів на стимулювання працівників і надання їм зручних соціальних пакетів – це майже гарантовано підвищує його конкурентоспроможність.

Як сформувати бюджет розвитку персоналу? Як запровадити прозору систему преміювання? Як зробити так, щоб працівник прагнув вчитися і розвивати свою кар’єру у компанії? Всі ці важливі питання розглядають на своїх заняттях студенти 2 курсу спеціальності «Економіка».

В умовах невпинного розвитку технологій, коли матеріальні здобутки копіюються дуже швидко, цінність персоналу з його професійними знаннями і досвідом тільки зростає. Ми навчаємо цінувати працівників і створювати зручні умови для роботи.

Та як завжди, бажаємо нашим студентам успіхів в опануванні цієї важливої економічної дисципліни. «Творимо економіку успіху» - це девіз нашої кафедри, який неодмінно нагадує, що навчання на спеціальності «Економіка» - Ваш найкращий професійний капітал!

Запрошуємо Вас відчути себе студентом Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій спеціальності 051 «Економіка» на дні відкритих дверей кожної пʼятниці!

Наші контакти (Telegram, Viber, WhatsApp): +38 050 155 40 65

Слідкуйте за нами у соціальних мережах: