Укр.

ERP система ODOO – новий партнер кафедри Економіки

19:25, 03-12-2023

Кафедра економіки у грудні 2023 року починає впроваджувати навчання провідній enterprise resourse planning системі Odoo. Це стало можливим завдяки співробітництву кафедри економіки нашого Університету та компанії ТОВ «ЕРП Юкрейн», офіційного дистрибʼютора та локалізатора системи.

ERP-системи (Enterprise Resource Planning) – це інтегровані програмні рішення, спрямовані на автоматизацію управління ключовими підприємницькими процесами. Вони охоплюють фінанси, логістику, виробництво та інші аспекти, забезпечують стандартизований потік інформації та підвищуючи ефективність операцій.

Завдяки ERP-системам, бізнес отримує цілісний погляд на свою діяльність, спрощує процеси прийняття рішень і забезпечує більшу прозорість. Це важливий інструмент для сучасних компаній, сприяючи їхній конкурентоспроможності та адаптації до швидкозмінюючогося бізнес-середовища.

ERP розкриває студентам сучасні методи управління та аналізу даних, грошових потоків та стану бізнесу, формує навички, котрі важливі для успіної кар'єри.”

Наразі навчання проходять всі викладачі кафедри економіки. А вже з 12 грудня 2023 року планується адаптація навчальної програми для студентів, а також верифікація знань, що дасть можливість студентам по опануванню навчальної програми - отримати відповідний сертифікат.

Кафедра висловлює свою подяку команді і керівництву ТОВ “ЕРП Юкрейн” за співпрацю.

Завдяки українським компаніям, які запроваджують в нашій країні сучасні бізнес системи, завдяки навчанню студентів цим технологіям, ми формуємо наше майбутнє, цементуємо наш рух в ЄС”, - так вважає Мазницький Богдан, доцент кафедри, який був ініціатором цього проєкту та виступив фасилітатором процесу.

Запрошуємо Вас відчути себе студентом Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій спеціальності 051 «Економіка» на дні відкритих дверей кожної пʼятниці!

Наші контакти (Telegram, Viber, WhatsApp): +38 050 155 40 65

Слідкуйте за нами у соціальних мережах: