Шановні студенти кафедри Системного аналізу!

21:02, 12-11-2023

Маємо для вас приємну новину! Як багатьом з вас відомо, на нашій кафедрі працюють представники компаній-партнерів – носії практичних знань. Це не лише дозволяє оновлювати  навчальні дисципліни у відповідності до останнього слова науки і техніки, але і відкриває перед вами безмежні можливості для працевлаштування після закінчення навчання.

Ми також знаємо, що багато хто з вас, навчаючись на старших курсах, вже успішно поєднують навчання з роботою і тому для тих, хто також хоче почати будувати свою кар’єру в ІТ, ми пропонуємо ваканcію інженера технічної підтримки у нашій компанії-партнері ODOO Україна, представником якої є наш викладач Мастаков Олександр Сергійович.

Ви матимете можливість офіційно працевлаштуватися; отримати навики роботи з обладнанням; продемонструвати свої знання та зарекомендувати себе, як перспективного фахівця, будуючи свою кар’єру в ІТ-компанії. І найголовніше – почати просуватися кар’єрними сходами.

Якщо ви хочете спробувати свої сили, вам необхідно підготувати резюме та звернутися до завідувача кафедри Системного аналізу – Нафєєва Ровіля Касимовича, кабінет 125.

Чекаємо на ваші резюме та бажамо успіхів у старті вашої професійної карєри!