ОРГАНІЗАЦІЯ БАЗ ДАНИХ ТА ЗНАНЬ на кафедрі Системного аналізу!

18:58, 25-02-2024

На кафедрі Системного аналізу викладається дисципліна під назвою “Організація баз даних та знань”. Успішно вивчивши цю дисципліну, студенти добре розвивають навички створення баз даних та отримують актуальні знання потрібні для успішного працевлаштування на високооплачувану  роботу.

ОБДЗ - це дисципліна професійної та практичної підготовки.

Якщо ви прагнете збагатити свої знання в області баз даних, ми пропонуємо навчальний курс, який охоплює широкий спектр тем:

1. Основи моделювання даних: Ви ознайомитеся з побудовою реляційних та об’єктно-орієнтованих моделей збереження даних, що є основою сучасних баз даних.
  2. Проектування баз даних: На цьому курсі ви оволодієте етапами проектування сучасних баз даних з різною архітектурою та вивчите методики їх розробки.
  3. Мова SQL та оператори: Вам будуть доступні навички використання мови SQL, створення об’єктів баз даних та виконання пошуку та аналізу інформації.
  4. Робота з СУБД: Ми детально розглянемо архітектуру, можливості та методики створення реляційних та об’єктно-орієнтованих баз даних у сучасних системах управління базами даних.
  5. Побудова програм-додатків: Навчимо основам побудови програм-додатків для роботи з базами даних з використанням об’єктно-орієнтованих середовищ програмування.
  6. CASE-програми для проектування: Ви оволодієте використанням CASE-програм для проектування концептуальних моделей баз даних.
  7. Архітектура клієнт-сервер: Навчимо технології розробки сучасних баз даних з архітектурою "клієнт-сервер".
  8. Робота з різними СУБД: Ви зможете використовувати сучасні системи управління базами даних, такі як MySQL, IBM DB2, MS SQL, Oracle DB, Cache.
  9. Моделі баз знань: Оволодієте основами побудови моделей баз знань.
  10. Проєктування додатків: Навчимо проектувати додатки для роботи з базами даних для платформ Windows та WEB, використовуючи різні середовища програмування, такі як Delphi, PHP, C#, Java.
  11. Результати навчання відповідно до ОПП
  12. Після завершення курсу ви зможете:
  13. Застосовувати системи управління базами даних та інформаційні системи на практиці.
  14. Використовувати методи і засоби роботи з даними і знаннями, а також технології системного і статистичного аналізу.
  15. Проектувати, реалізовувати, тестувати, впроваджувати, супроводжувати, експлуатувати програмні засоби роботи з даними в комп’ютерних системах і мережах.

Також, ми гарантуємо ознайомлення з основами концепцій операційних систем та поняттями, необхідними для ефективної роботи з базами даних та серверами.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.