Укр.

Вітаємо здобувачів бакалаврату та магістратури кафедри Підприємництва, торгівля та біржова діяльність Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

15:40, 05-10-2023

Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності вітає здобувачів з початком навчального року, а першокурсників бакалаврату та магістратури зі вступом до нашого дружнього колективу! На Вас чекає активне та яскраве студентське життя, наповнене новими цікавими знаннями та захоплюючими знайомствами.

Викладачі нашої кафедри завжди раді ділитися з Вами власними знаннями та досвідом, надавати практичні навички для подальшого розкриття Вашого потенціалу в напрямі реалізації у подальшому професійному розвитку. Наші викладачі з радістю забезпечать Вам всі умови для цього.

Навчаючись на нашій кафедрі Ви зможете активно приймати участь у проектах від наших партнерів та отримувати відповідні сертифікати.

Щиро бажаємо Вам успіхів у навчанні! Нехай Ваш студентський період життя  буде максимально цікавим, корисним та продуктивним! Творчого Вам натхнення, креативних ідей та активного студентського життя.

Всього Вам найкращого!!!