Обираємо підприємництво та торгівлю!

10:54, 16-01-2024

Обираючи майбутню професію, абітурієнт розглядає величезний спектр можливостей для власної особистісної та професійної реалізації. Дуже важливо зробити правильний вибір!

Переваги спеціальності 076 “Підприємництво та торгівля”:

1. Підприємці є на даний момент особливо затребуваними на ринку праці, адже, як показує досвід розвинутих країн, саме малий та середні бізнес забезпечує розвиток економіки країни.

2. Широкий спектр галузей для працевлаштування:

• торгівельна сфера (онлайн та оффлайн рітейл, керівний склад підприємств та організацій з питань торгівлі; бізнес-адміністрування торгівельних процесів тощо);
  • фінансова сфера (здійснення професійної діяльності на фінансових ринках; консалтингові та інвестиційні компанії, фондові та валютні біржі);
  • сфера малого та середнього бізнесу (власна справа, адміністрування об’єктів підприємництва усіх рівнів, управління стартапами та їх монетизацією).

Освітня програма «Підприємництво та торгівля», розроблена кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, орієнтована на підготовку фахівців у сфері започаткування власної справи та ведення ефективної підприємницької діяльності в різних сферах та дозволяє майбутнім фахівцям набути необхідних знань та навичок з економічних процесів та закономірностей функціонування та розвитку підприємства та торгівлі.

Під час навчання на спеціальності "Підприємництво та торгівля", студенти перебувають в середовищі, що надихає на навчання і саморозвиток. Освітній процес наповнений актуальними, а головне потрібними, для фахівця дисциплінами відповідно до найсучасніших вимог ринку праці, технологій та бізнесу. Організований у руслі творчості і науки, пізнавальний час об’єднує колектив студентів і викладачів, що є основою високих здобутків під час навчання та тісної співпраці після його закінчення і здобуття фаху.

Випускник освітньої програми «Підприємництво та торгівля» – універсальний фахівець, здатний легко освоїти нову сферу діяльності, ознайомлений з базовими знаннями економіки, правовими аспектами ведення бізнесу, основами бухгалтерського та фінансового обліку, логістичним управлінням, маркетинговими інструментами, наділений навичками роботи в команді та лідерськими якостями.

Тож, кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій гостинно відчиняє двері для нових студентів - майбутніх фахівців із підприємництва та торгівлі.