Спеціальність: 076 «Підприємництво та торгівля»

12:42, 16-02-2024

Спеціальність: 076 «Підприємництво та торгівля» - це словосполучення визначає особистість, яка бере на себе ризик, пов'язаний з організацією нового підприємства або з розробкою інноваційної ідеї, нової продукції або нового виду послуг, що пропонуються суспільству.

Шановний абітурієнт, напевно, тебе цікавить, що означає бути підприємцем.

Підприємець - це людина, яка витрачає на це весь необхідний час та сили, бере на себе весь фінансовий, психологічний та соціальний ризик, отримуючи у нагороду прибуток та задоволення досягнутим.

Підприємець бере на себе ініціативу поєднання ресурсів землі, капіталу і праці в єдиний процес виробництва товару або послуги.

Підприємець бере на себе складне завдання прийняття основних рішень в процесі ведення бізнесу.

Підприємець – це новатор, особа, яка намагається вводити в оборот на комерційній основі нові продукти, нові виробничі технології або навіть нові форми організації бізнесу.

Навчаючись на кафедрі Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, ти відкриєш для себе безліч можливостей для майбутнього професійного та особистісного розвитку.

Адже ми навчаємо не лише певного фаху, ми вчимо бути успішними в тому, чим ти хочеш займатися!