Укр.

Результати проходження практики студентами третього курсу кафедри телекомнікаційних систем та мереж

13:39, 05-04-2023

Завершилася практика студентів-третьокурсників. Цього року місця проходження практики стали ще більш різноманітними. Студенти поділились своїми враженнями та досягненнями з місць проходження практики.

Головатюк Арсеній ТСД-32:

Я проходив виробничу практику в компанії ДАБЛ-Ю НЕТ ЮКРЕЙН (Wnet), за час проходження практики я отримав додаткові теоретичні, в особливості, практичні знання з побудови мереж, експлуатації комунікаційного та програмно-апаратного забезпечення, взаємодії з клієнтами та колегами по спеціальності, отримані нові знання та навички допоможуть мені продовжити розвиток у сфері телекомунікацій та знайти робоче місце у майбутньому

Ляшкевич Євгеній ТСД-32:

компанія “ФРІНЕТ”

На самому початку практики, я ознайомлювався з обладнанням в офісі, повторював теоретичний матеріал вивчений мною в університеті та застосовував його на практиці

Як оператор контакт-центру, я працював над вирішенням технічних питань та консультацією абонентів.

Робив діагностику і виправляв несправності в мережі за допомогою програми MTR, а також переглядав абонентську картку абонентів за допомогою програми Billing

По проходженні виробничої практики проблем не виникало, компанія “ФРІНЕТ” створила усі умови для отримання практичних навичок та вивчення теоретичного матеріалу.

Практикою у ТОВ “ФРІНЕТ” – задоволений.

Чимілін Денис ТСД-31:

Проходив практику в АТ «Укртелеком»

За час практики ми встигли побувати у двох будівлях Укртелекому та на трьох станціях. Найбільше мені сподобалося станція поруч з палацом України.

Мені дуже сподобалися співробітники компанії, відкриті добрі люди ,які завжди можуть допомогти та відповісти на всі питання, які у вас є. Було корисно та цікаво увібрати досвід цих людей.

Торошанка Ігор ТСД-32:

Я хочу поділитися своїми думками про моє стажування в НЗ "DAN-IT". Загалом стажування виявилося для мене дуже корисним і я вивчив багато нового.

Я дізнався про різні методи та інструменти, що використовуються в галузі Front-end розробки. Мені вдалося багато дізнатися про використання різних технологій верстання сайтів. Крім того, я навчився підтримувати та вдосконалювати вже діючі сайти, а також розробляти свої проекти.

Я познайомився з фахівцями у цій галузі та взяв участь у різних проектах та заходах, що дозволило мені розвинути свої навички та відчути себе частиною професійної команди.

Загалом я був дуже задоволений своїм стажуванням НЗ "DAN-IT". Цей досвід дав мені цінні знання та навички, які стануть у нагоді в моїй майбутній кар'єрі.

Браславський Владислав ТСД-32:

Я хочу поділитися своїми думками про моє стажування в АТ "Укрзалізниця". Загалом стажування виявилося для мене дуже корисним і я вивчив багато нового.

Я дізнався про різні методи та інструменти, що використовуються в галузі телекомунікаційних систем та мереж. Мені вдалося багато дізнатися про використання різних інтернет-систем, у тому числі інтернет-мереж, центрів обробки даних і т.д. Крім того, я навчився користуватися обладнанням та спеціалізованим програмним забезпеченням, що використовується в промисловості.

Загалом я був дуже задоволений своїм стажуванням в АТ "Укрзалізниця". Цей досвід дав мені цінні знання та навички, які стануть у нагоді в моїй майбутній кар'єрі.

Чумак Михайло ТСД-31:

ТОВ «Хуавей Україна»

На початку виробничої практики було представлено змістовну лекцію про компанію ТОВ «Хуавей Україна». Фахівці компанії представили основні аспекти діяльності компанії, її історію, розвиток, філософію, цілі, продукцію.

Ознайомилися з базовими поняттями в галузі радіозв'язку, основними стандартами, сервісами, зокрема, у сфері вишок стільникового зв’язку, використання продукції Хуавей безпосередньо на мережах України.

В конференц-залі було представлено обладнання Huawei. Ми продовжили вивчення теми, зокрема, ознайомилися з проведенням інженерним персоналом статистики розрахунків способів передачі інформації між вишками, ККД, моделі передачі даних, розрахунок покриття сайту, відмінності між електронним та фізичним кутом нахилу випромінювача, причини та логіки розміщення «сайтів». Ми ознайомилися з процесом обробки запитів для доступу до обладнання на «сайтах» та структури електромережі, включаючи різницю між запитом із роботою на висоті та звичайним запитом, а також дізналися, хто займається цими запитами, процесами вирішення складних ситуацій. Розглянули деякі елементи перевірки та затвердження запитів.

Отримали інформацію про монтаж обладнання «сайту» та його мініатюрних копій, а також про систему від компанії Huawei, яка дозволяє отримати якісний інтернет, використовуючи зовнішній роутер і передавач, підключивши все до роутера. Ознайомилися з процедурою налаштування для отримання робочого інтернету. Дізналися цікаву інформацію про роботу відділу DataCom, де були розглянуті аспекти їх діяльності, такі як розширення та підтримка сайтів та роутерів, а також мінімальні знання, необхідні для успішного проходження співбесіди на стажування у цьому відділі. Пройшовши семінари про стільниковий зв’язок та обладнання Huawei, я отримав цінні знання та досвід, які надзвичайно є корисними у моїй майбутній фаховій роботі та навчанні по спеціальності. Я більш детально дізнався про актуальну продукцію та філософію Huawei, а також про технічні аспекти роботи з обладнанням на сайтах та в галузі радіозв’язку. Крім того, я ознайомився з роботою відділу DataCom і дізнався, які мінімальні знання потрібні для того, щоби пройти співбесіду на стажування в цьому відділі.

Ці знання та досвід допоможуть мені у подальшому розвитку як фахівцю в сфері телекомунікацій.

Кафедра щиро бажає студентам подальших професійних успіхів, які потенційно можуть базуватись на успішних результатах проходження практики!