Плідна співпраця кафедри УІКБ з компанією партнером ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА»

12:11, 05-03-2024

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій отримала новітнє обладнання від нашого партнера ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА». Ця компанія - лідер галузі інтеграції телекомунікаційних та корпоративних інформаційних систем, провідний постачальник ІТ-послуг.

Завдяки співпраці керівництв компанії та кафедри, аудиторія №401 стала зразковим центром технологічного розвитку завдяки оновленню обладнання. Університет інвестував у сучасні компю’терні технології, надаючи студентам доступ до пристроїв, які полегшують навчання та дослідження, роблять їх цікавими.

Нове обладнання включає в себе передовий компю’тер з високопродуктивним процесором та графічною картою, що розширює можливості використання в різноманітних дисциплінах. Також було встановлено 6 моніторів, які дозволяють ефективно демонструвати та обговорювати матеріал під час лекцій та практичних занять.

Крім того, нове програмне забезпечення надає студентам доступ до інструментів для вивчення сучасних технологій та розвитку практичних навичок, що стає ключовим чинником в їхньому професійному зростанні.

Такий розвиток освітнього простору кафедри не лише покращить якість освіти, але й створить стимулююче середовище для наукових відкриттів та творчого росту, сприяючи вихованню науково-технічної еліти.

Декілька слів про програмне забезпечення.

AlienVault® OSSIM - це багатофункціональна система управління інформацією та подіями безпеки (SIEM) з відкритим вихідним кодом, яка включає збір, нормалізацію та кореляцію подій. AlienVault OSSIM був створений інженерами через брак доступних продуктів з відкритим вихідним кодом і для вирішення проблеми, з якою стикаються багато фахівців з безпеки, а саме: SIEM, незалежно від того, чи є він з відкритим вихідним кодом або комерційним, не приносить користі, якщо він не забезпечує візуалізацію безпеки.

QRadar SIEM.  Оскільки цифрові загрози набувають все більших масштабів, а кібер-супротивники стають все більш витонченими, роль аналітиків SOC є більш важливою, ніж будь-коли. Виходячи за рамки виявлення загроз і реагування на них, QRadar SIEM дозволяє командам безпеки проактивно протистояти сучасним загрозам за допомогою вдосконаленого штучного інтелекту, потужної аналітики загроз і доступу до передового контенту, щоб максимізувати потенціал аналітиків. Незалежно від того, чи потрібна вам хмарна архітектура, створена для гібридного масштабування та швидкості, чи рішення для доповнення вашої локальної інфраструктури, IBM може надати вам SIEM, що відповідає вашим потребам.