Укр.

КІБЕРБЕЗПЕКА – ЛІДЕР СВІТОВОГО РИНКУ ПРАЦІ: випускників шкіл ознайомили з перевагами освіти в ДУІКТ

13:33, 02-05-2024

Сучасні університети не просто готують кваліфікованих фахівців, вони втілюють мрії, надають можливості й відкривають нові професійні горизонти. Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) не є винятком. Колектив кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою прагне донести інформацію про інноваційні підходи до навчання, переваги й перспективи фахівців з ІТ та кібербезпеки, яких готують у стінах Університету. З цією метою ми проводимо системну профорієнтаційну роботу в навчальних закладах Києва та області.

Шлях до професійного успіху - навчання в ДУІКТ

Виступаючи перед учнями випускних класів, працівники кафедри та студенти спеціалізації «Управління інформаційною та кібернетичної безпекою» знайомлять потенційних абітурієнтів зі змістом програми  підготовки за фахом, зокрема переліком дисциплін, які охоплюють програмування, основи кібербезпеки й захисту інформації, криптографії, розвідки загроз і аудиту кібербезпеки, технології штучного інтелекту і блокчейну і багато інших актуальних напрямів новітніх ІТ та захисту інформації. Майбутні студенти мають можливість поспілкуватися з представниками кафедри, отримати відповіді на свої запитання та дізнатися більше про можливості професійного й кар’єрного зростання, які надає здобуття кваліфікації менеджера інформаційної та кібербезпеки.

Переваги навчання в ДУІКТ

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій небезпідставно вважається лідером освіти у сфері ІТ та кібербезпеки. Навчання в ДУІКТ надає багато вагомих переваг, основними серед яких є:

1. Якісна освіта.

Програми навчання в Університеті розроблені з урахуванням сучасних тенденцій галузі ІТ та кібербезпеки, відповідають вимогам компаній-роботодавців і забезпечують підготовку висококваліфікованих спеціалістів. Викладачі кафедри управління інформаційною та кібернетичної безпекою - це досвідчені фахівці, які активно залучають студентів до освітньої, наукової та практичної діяльності.

2. Практична спрямованість навчання.

ДУІКТ активно співпрацює з компаніями ІТ-індустрії, що дозволяє студентам знайомитися з діяльністю за фахом під час проходження практик і стажувань, навчатися на професійних курсах на базі провідних компаній галузі й отримувати престижні сертифікати, випробовувати свої знання й набувати практичного досвіду, працюючи над реальними проєктами з ІТ та кібербезпеки.

3. Розвинена інфраструктура.

ДУІКТ має сучасну матеріально-технічну базу, яка забезпечує студентам можливості набуття практичних навичок роботи на новітньому обладнанні й програмному забезпеченні, володіння якими очікують компанії від своїх потенційних працівників. Так, на базі лабораторії кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою діє Центр операційної безпеки SOC, де студенти навчаються виявляти й аналізувати кіберзагрози, досліджувати вразливості інформаційних систем, проводити аудит кібербезпеки тощо.

4. Науковий престиж.

ДУІКТ відомий своєю науковою діяльністю і дослідницькими здобутками у сфері інформаційних технологій і кібербезпеки. Роблячи свій внесок у формування наукового потенціалу Університету, кафедра управління інформаційною та кібернетичною безпекою забезпечує послідовний розвиток науково обдарованих студентів шляхом участі в наукових гуртках, олімпіадах і кіберзмаганнях, апробації результатів досліджень на науково-практичних конференціях, залучення до виконання науково-дослідних робіт за спеціалізацією кафедри.

5. Затребуваність на ринку праці та швидке кар'єрне зростання.

Випускники ДУІКТ користуються високим попитом на ринку праці і з легкістю працевлаштовуються у престижні вітчизняні й міжнародні компанії, оскільки володіють необхідними фаховими знаннями й навичками, які високо цінуються працедавцями. Завдяки тісній співпраці Університету й кафедри з провідними партнерськими компаніями в галузі ІТ й кібербезпеки, випускники мають можливість отримати перше високооплачуване робоче місце й розпочати перспективну ІТ-кар’єру.

Зустрічі науково-педагогічних працівників і студентів кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою з випускниками шкіл свідчать про великий інтерес учнівської молоді до інноваційних технологій та кібербезпеки. Навчання в нашому Університеті відкриває безліч можливостей і перспектив для творчого розвитку й успішної кар'єри у сфері ІТ, кібербезпеки та захисту інформації.

ДУІКТ - це не просто вищий навчальний заклад, але й місце, де допомагають здійснити мрії, реалізувати професійні амбіції та формують майбутніх лідерів у галузі інформаційних технологій та кібербезпеки.