Онлайн-зустріч з майбутніми студентами кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій

12:28, 18-12-2023

Навчально-науковий інститут телекомунікацій та кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій активно залучаються в профорієнтаційну роботу, проводячи зустрічі з потенційними абітурієнтами.

Онлайн-зустріч з учнями Ліцею № 19 м. Житомир була спрямована на інформування про спеціалізовані напрямки навчання, що пропонуються університетом, з акцентом на актуальність та сучасність спеціальностей у сферах мобільного та супутникового зв’язку, відеоспостереження, та технологій віртуальної та доповненої реальності.

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій проводить підготовку студентів згідно з інноваційним змістом навчання, затвердженим ректором Університету. Студенти з першого курсу проходять підготовку по спеціальності з використанням матеріально-технічного забезпечення кафедри.

На кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій вивчаються та надаються теоретичні знання і практичні навички (більше ніж 50 %), необхідних для розв’язку задач, пов’язаних з експлуатацією і вдосконаленням телекомунікаційних мереж та мереж мобільного зв’язку, фізичні процеси, що відбуваються при передачі та прийомі електромагнітних сигналів, телекомунікаційні технології, принципи роботи та характеристиками основних елементів і вузлів мереж мобільного зв’язку.

Одним з видів занять, що дають змогу студентам на практиці засвоїти комплексні знання принципів побудови систем мобільного зв’язку, їх технічних характеристик, особливостей функціонування систем і радіообладнання, яке застосовується при розгортанні відповідних мереж зв’язку, є практичні заняття з дисципліни системи мобільного зв'язку, яка викладається на 1 курсі для студентів кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій. На заняттях студенти зможуть дізнатись про основи побудови мереж мобільного зв’язку, загальну архітектуру мобільних мереж, класифікацію мереж, клієнтів, операторів і послуг зв’язку, мультиплексування та комутацію, характеристика ліній зв’язку, складові моделі мобільної мережі та отримати багато інших цікавих і сучасних знань.

Учасники зустрічі мали можливість ознайомитись з умовами та аспектами навчання в університеті, включно з використанням інноваційних технологій, що можуть значно покращити якість освітнього процесу.

Зустріч також надала інформацію щодо майбутніх кар'єрних перспектив для випускників, підкреслюючи важливість обдуманого вибору майбутньої професії.

Висловлюється подяка викладачам та представникам Ліцею № 19 за підтримку в організації зустрічі, яка вважається важливою частиною профорієнтаційної діяльності та допомоги учням у виборі освітнього шляху.

Вступайте на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій та отримуйте можливість будувати успішну кар’єру!

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу на кафедру МВТ, звертайтесь до нас: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136; тел., Viber/Telegram 068-219-50-50