У Студентської ради факультету Телекомунікацій – новий очільник

10:22, 02-10-2015

28 вересня на факультеті Телекомунікацій відбулися вибори Голови Студентської ради факультету. Нагадаємо, що Олену Гладку,яка обіймала цю посаду раніше, нині обрано на посаду Голови Студентської ради Університету (http://lsd.kiev.ua/1127-vdbulisya-vibori-golovi-studentskoyi-radi-dut.html).  Новим Головою СР ФТК став Євгеній Бондаренко, який і раніше приймав активну участь у діяльності Студентських рад як факультету, так і Університету. Побажаємо Євгенію та Студентській раді ФТК нових ідей, здобутків та звершень!

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації