Всесвітній день радіо

15:33, 15-02-2016

Поряд з Днем закоханих пройшло майже непомітним ще одне свято - Всесвітній день радіо, що з 2012 року відзначається 13 лютого.

Рішення про його проведення ЮНЕСКО прийняла в 2011-му. Дата проведення обрана не випадкова — саме 13 лютого 1946 вперше вийшло в ефір «Радіо ООН», станція якого розташовувалася в штаб-квартирі Організації об'єднаних націй.

Як кажуть засновники свята, він має послужити зміцненню співпраці між усіма, хто має відношення до радіо, — будь то великі мовні компанії або любителі. ЮНЕСКО закликає всі країни брати активну участь у Всесвітньому дні радіо.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи