Участь викладачів, аспірантів та студентів кафедри комп'ютерних наук в семінарі від ISOC

13:14, 23-12-2023

15 грудня 2023 року викладачі, аспіранти та студенти кафедри Комп'ютерних наук взяли участь у семінарі від  ISOC на тему: "Сезонна школа: Що таке Управління Інтернетом?".

ISOC представляє собою організацію висококваліфікованих фахівців, яка активно впливає на формування політики та практики Інтернету, а також веде нагляд за іншими організаціями, спрямованими на розвиток мережевої політики. Місією ISOC є сприяння відкритому розвитку, еволюції та користуванню Інтернетом для блага людей у всьому світі. Організація зосереджує увагу не лише на стандартизації Інтернету, але й на питаннях освіти в країнах, які перебувають у стані розвитку. Вона активно займається професійною підготовкою фахівців, координує управління та співпрацює у реалізації різноманітних проєктів, пов'язаних з Інтернетом. В цілому, ISOC виступає як каталізатор прогресу в цифровому просторі, сприяючи інноваціям та розвитку в глобальному масштабі.

ISOC веде свою діяльність, керуючись програмно-цільовими та проектно-цільовими принципами. Це означає, що поточна робота організації реалізується через конкретні проєкти, які можуть отримувати цільове фінансування. Українське відділення ISOC бере на себе важливі функції по підтримці розвитку проєктів, створенню сприятливого середовища для їхнього успішного впровадження та активно займається пошуком та залученням спонсорів. Це означає, що українська гілка ISOC виступає як катализатор для створення необхідних умов та ресурсів, сприяючи вдосконаленню та розвитку проєктів в області Інтернет-технологій на території України. Її зусилля спрямовані на те, щоб сприяти інноваціям та забезпечити необхідні ресурси для досягнення цілей у сфері цифрового розвитку.

Семінар проводив Каргаполов Юрій Володимирович, старший викладач кафедри Комп'ютерних наук, Директор консорціуму UNAOC. Активний учасник заходів МСЕ.

Він являється головою громадської міжнародної Інтернет організації в Україні – ISOC (штаб квартира в Нью Йорку), а базовою організацією для її діяльності в Україні став Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій.

Завдяки цьому більшість науково-педагогічних працівників ДУІКТ є членами цієї організації, що сприяє проходженню ліцензування та акредитації спеціальностей.

Активні учасники семінару отримали іменні сертифікати.

Презентація семінару

КАФЕДРА КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК запрошує Вас до навчання за спеціальністю 122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ!

Ви можете звернутись за консультацією по телефонам: 063-47-47-924.

#вступ #вступ2024 #абітурієнтам #вищаосвіта2024 #бакалар