На кафедрі Комп'ютерних наук відбувся захист магістерських робіт

10:07, 26-01-2024

Завершальним етапом формування майбутніх фахівців у галузі комп'ютерних наук стає проходження державної атестації, що визначає рівень їхніх знань та професійних навичок. В рамках цього процесу на кафедрі Комп'ютерних наук Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт.

Студенти представили результати власних досліджень та розроблені концепції, моделі та методи побудови комп'ютерних систем в рамках визначених тем і поставлених завдань. Захист магістерських робіт є важливою та заключною частиною навчання студентів на шляху до отримання вищої освіти.

Студенти продемонстрували свої знання, навички та вміння, накопичені протягом навчання, а також представили результати своєї науково-дослідної роботи. Магістерські роботи, представлені на захисті, вражають своєю структурованістю, а отримані результати підкріплені ретельним аналізом та практичними дослідженнями. Цей етап не лише відзначає завершення академічного шляху, а й свідчить про високий рівень підготовки майбутніх фахівців у сфері комп'ютерних наук.

Тематика магістерських робіт була наступною:

• дослідження та автоматизація процесів на основі технологій Java:
  • дослідження алгоритмів обробки зображення та відео;
  • дослідження безпроводових мереж на основі технологій Aruba;
  • дослідження методів ефективної обробки великих об’ємів даних;
  • дослідження методів розпізнавання рукописного тексту при застосуванні нейронної мережі;
  • дослідження та розробка веб-додатків;
  • дослідження інфраструктури хмарних сервісів;
  • дослідження інтелектуальних технологій в бізнесі, керування об’єктом, систем інтелектуального інформаційного пошуку;
  • дослідження системи тестування програмного забезпечення;
  • дослідження характеристик текстів  масс-медіа за допомогою алгоритмів машинного навчання
  • дослідження гіперболічної геометрії хмарних комп'ютерних мереж.

Кафедра Комп'ютерних наук вітає магістрів з успішним захистом дипломних робіт! Цей важливий етап у вашому житті свідчить не лише про ваші професійні досягнення, але й про особисте зростання та розвиток. Ви отримали не лише знання, але й цінний досвід, який допоможе вам в подальшій кар'єрі.

Університет пишається кожним із вас і вірить, що ви будете прикладом для майбутніх студентів. Бажаємо вам подальших успіхів у вашому професійному та особистому житті. Бережіть себе та нехай ваша кар'єра росте так само швидко, як і ваші знання.

А всім, хто цікавиться вступом на спеціальність Комп'ютерні науки, ми радимо приєднатися до телеграм-каналу https://t.me/ComputerScienceDUT, де ви зможете знайти всю необхідну інформацію щодо вступної кампанії цього року. Наша кафедра Комп'ютерних наук готова надати вам найкраще освітнє середовище. У нас навчання проводиться на сучасній матеріально-технічній базі, що дозволить вам отримати практичні навички. Апаратною платформою для реалізації у навчальному процесі ІТ технологій високого рівня виступає сучасний центр обробки даних на обладнанні фірми Hewlett Packard Enterprise, де проводиться відмінна теоретична та практична підготовка студентів.

Студенти оволодівають навичками програмування, роботи з операційними системами, адміністрування серверів, експлуатації обладнання центру обробки даних, розробки та розгортання конвергентних мережних технологій, налаштування серверних платформ та накопичувачів, використання мережних та серверних технологій для розгортання систем віртуалізації та хмарних технологій, вирішення прикладних завдань з програмування.