Випуск та вручення дипломів студентам кафедри Комп’ютерних наук Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

17:30, 02-02-2024

31 січня 2024 року у Державному  університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбулася урочиста та дуже важлива подія - випуск магістрів. Незважаючи на складні умови у країні студенти 6 курсу кафедри Комп’ютерних наук впоралися з усіма випробуваннями на відмінно! Пишаємося вашою невтомністю, жагою до знань, амбітністю та сподіваємося, що отримані від нас знання та практичні навички завдяки вам послугують на користь нашій країні!

Одинадцять студентів за спеціальністю Комп’ютерні науки отримали червоні дипломи. Це студенти групи КНДм-61 Бабій Назарій, Борденюк Михайло, Дабіжа Іван, Єгорін Михайло, Левін Микола, Шелег Михайло, групи КНДм-62 Гніденко Максим, Карпов Артем та групи КНДм-63 Дьяченко Михайло, Мазун Антон, Тимошенко Владислав.

Дипломи, які ви отримали в цей день, являються підтвердженням вашої компетентності в сфері Комп’ютерних наук. Бажаємо Вам побудувати успішну  кар'єру!

Кафедра Комп’ютерних наук запрошує на навчання на бакалаврат, магістратуру та в аспірантуру цілеспрямованих та зацікавлених в особистому розвитку абітурієнтів та студентів! Інноваційний зміст навчання на кафедрі Комп'ютерні науки забезпечує ефективне використання різноманітних інформаційних ресурсів, що створює можливість отримання випускникам магістратури за фахом 122 Комп'ютерні науки високооплачуваних робочих місць після закінчення університету, а в майбутньому і професії архітектора підприємства.