iCloud Drive

11:02, 23-02-2024

На кафедрі Комп'ютерних наук, яка орієнтована на підготовку висококваліфікованих фахівців в ІТ-області, студенти навчаються передових інформаційних технологій. До таких технологій відноситься й iCloud Drive.

iCloud Drive - це хмарна технологія, розроблена компанією Apple, яка надає можливість зберігати та синхронізувати файли між пристроями, що працюють на платформах iOS, macOS та Windows.

Можна завантажити файли на iCloud Drive і отримувати до них доступ з будь-якого з'єднаного пристрою через інтернет, адже вони автоматично синхронізуються. Ця технологія дозволяє зберігати фотографії, документи, відео та інші файли у безпеці та легко ділитися ними з іншими користувачами.

Крім того, файли на iCloud Drive захищені шифруванням та забезпечують високий рівень конфіденційності, що є дуже важливим.

Обсяг безкоштовного просторового місця на iCloud Drive зазвичай обмежений і змінюється в залежності від країни та акцій, пропонованих Apple.

Зазвичай, безкоштовний обсяг простору на iCloud Drive становить 5 гігабайт (ГБ). Однак, цей обсяг може бути недостатнім для тих користувачів, які мають багато файлів і фотографій. Тому Apple також пропонує платні плани для розширення простору на iCloud Drive. Ці плани варіюються в обсягу і вартості, зазвичай починаючи з 50 ГБ, 200 ГБ та 2 ТБ (терабайти), при цьому вартість може змінюватися відповідно до регіону.

Придбавши платний план, користувапч отримує більше місця для зберігання файлів на iCloud Drive. Якщо користувач придбав додатковий план, він буде доступний для кожного з пристроїв, до якого підключено iCloud Drive акаунт користувача.

iCloud Drive автоматично створює резервні копії файлів, що допомагає зберегти їх в безпеці від випадкового видалення або втрати даних. Також, завдяки високому рівню шифрування, iCloud Drive майже неможливо зламати.

Кафедра Комп’ютерних наук запрошує на навчання на бакалаврат, магістратуру та в аспірантуру цілеспрямованих та зацікавлених в особистому розвитку абітурієнтів та студентів! Інноваційний зміст навчання на кафедрі забезпечує ефективне використання різноманітних інформаційних ресурсів, що створює можливість отримання випускникам високооплачуваних робочих місць після закінчення університету.