РОЗПОЧАВ РОБОТУ УНІКАЛЬНИЙ ПРОЕКТ - СТУДЕНТСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ

12:10, 23-03-2016

У лютому 2016 року на кафедрі Інформаційних технологій  розпочав роботу унікальний проект - студентська лабораторія.

У проекті беруть участь студенти нашого університету, учні гімназії №, 178 м. Києва, ментори проекту - співробітник Microsoft Антон Бойко і професор кафедри Інформаційних технологій Щербина Ірина Сергіївна.

Студентська лабораторія - це некомерційна організація на доброчинних засадах, в якій учасники-студенти зможуть набути досвід і необхідні навички для подальшої професійної діяльності під керівництвом фахівців-менторів.

Працювати студентська лабораторія буде на основі  таких принципів:

• усі проекти, що написані у рамках лабораторії, а також увесь програмний код будуть некомерційними і ліцензуються як opensource;
  • усі учасники-студенти братимуть активну участь в роботі лабораторії і приділятимуть проектам в ній певну обумовлену кількість часу;
  • фахівці-ментори проводитимуть консультації і супровід розробки проектів лабораторії, але при цьому самі не братимуть участь у безпосередній розробці.

Що отримує студент від участі в проектах лабораторії :

• практичний досвід розробки в команді і професійне зростання;
  • можливість вписати закінчені проекти лабораторії, в яких він брав участь, у своє резюме (портфоліо);
  • доступ до консультацій кваліфікованих фахівців.

Наразі в проекті працюють три команди, які спільно розроблятимуть програмний продукт. Тривалість роботи - 5-6 місяців. Робота над проектом в лабораторії займає 8-10 годин на тиждень.

НАРАЗІ НАБИРАЄМО КОМАНДИ ДЛЯ УЧАСТІ В ДРУГОМУ ТУРІ

Для участі запрошуються команди, що складаються з 3-4 чоловік, які мають початкові знання і практичний досвід програмування на якійсь мові програмування.

Для тих, у кого немає досвіду - можемо запропонувати програму підготовки. Це дасть можливість взяти участь в роботі лабораторії через декілька місяців.

Пишіть на мейл softtrainingclub@sites.ua або підходьте до аудиторії №132 щопонеділка з 12-30 до 16-00.