Укр.

Засідання Вченої ради Університету

08:54, 10-02-2016

8 лютого 2016 року відбулося засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій, на якому були розглянуті кандидатури з числа кращих студентів Університету на отримання стипендії Президента України та премії Київського міського голови.

Вчена рада Університету одноголосно підтримала представлені студентською радою кандидатури від Державного університету телекомунікацій на отримання стипендії Президента України:

від Навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації:

• Говорухіна Станіслава Олексійовича (група ТСД-21);
  • Міщенка Володимира Костянтиновича (група КСД-21).

від Навчально-наукового інституту захисту інформації:

• Назаренко Дарину Олександрівну (група БСД-32).

від Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва:

• Бритюк Лесю Валеріївну (група МНД-31).

Також одноголосно підтримана кандидатура Переметної Олександри Віталіївни на отримання Премії Кивського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України міста-героя Києва.

Інформація надійшла від ученого секретаря Вченої ради
Державного університету телекомунікацій Попова О.В.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі