Укр.

День кар’єри в ІТ: ДУІКТ запрошує на ярмарку вакансій за участі відомих компаній

09:38, 03-05-2024

У середу, 15 травня 2024 року, об 11:00 у Студентському центрі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбудеться «День кар’єри в ІТ– ярмарка вакансій» (робота/стажування) за участі відомих компаній:

Huawei

• Українські спеціальні системи
  • Softico
  • Євролайн
  • Смарт Сінерджи та інші.

Якщо ви бажаєте ознайомитися з вакансіями у провідних компаніях, визначити пріоритети бажаної сфери працевлаштування або стажування і в результаті отримати робоче місце, беріть участь у заході!